user_mobilelogo

Karnisze elektryczne Forest,Mechanizmy do Rolet Rzymskich

Firma NoBis roletymarzenie.pl od ponat 19 lat specjalizuje sie w produkcji mechanizmów do rolet rzymskich.Biuro jak i produkcja znajduje się na Prawobrzeżu Szczecina w Zalomiu. Poprzez  swoje doświadczenie staliśmy sie partnerem biznesowym z największą europejską firmą Forest produkująca mechanizmy do rolet rzymskich ale rownież karniszy systemów szyn takich jak KS, DS , CKS, szyn elektrycznych itp,produkujemy dwa typy mechanizmów.
 
Tradycyjne manualne systemy sznurkowe oraz nowoczesne systemy z napędem elektrycznym to nasza propozycja względem mechanizmów rolet rzymskich – produktów dedykowanych dla biur, lokali usługowych, a także do mieszkań czy domów prywatnych. Jeśli szukacie Państwo niezawodnego systemu, nasze mechanizmy do rolet rzymskich powinny spełnić wasze oczekiwania! W ofercie firmy znajdą Państwo systemy w elementach lub gotowe systemy zamknięte, przeznaczone do ostatecznego montażu, a także systemy sterowane ręcznie
i elektrycznie. Dodatkowo, wszystkie urządzenia są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej – łańcuszki w kolorze białym, beżowym, szarym, brązowym lub przezroczyste. Niektóre mechanizmy do rolet rzymskich, jakie trafiły do naszej oferty, pozwalają na wypinanie łańcuszków, co w zdecydowany sposób ułatwia ściąganie rolet i ich czyszczenie.

Forest Szczecin - przedstawiciel woj. zachodniopomorskie