user_mobilelogo

Moskitiery

 

Moskitiera ramkowa okienna to napięta siatka z włókna szklanego osadzona w aluminiowym profilu przystosowanym do wielokrotnych, bezinwazyjnych mocowań na obrzeżach okien za pomocą metalowych obrotowych uchwytów. W standardzie montujemy siatkę z niepalnego włókna szklanego pokrytą poliestrem w kolorze szarym. Wielkość oczek 1 x 1,2 mm.
 
ZALETY MOSKITIERY RAMKOWEJ:

Estetyczny, delikatny wygląd – wizualnie stanowi integralną część okna, produkt wielosezonowy, odporny na warunki atmosferyczne, doskonała ochrona przed owadami jak również przed nawiewaniem do pomieszczeń zanieczyszczeń w postaci liści, cząstek pylących drzew, śmieci, bezinwazyjny montaż (tylko moskitiery okienne) na zewnętrznej stronie ościeżnicy okna umożliwia otwieranie i zamykanie okna bez konieczności jej demontażu, prosty demontaż i ponowny montaż pozwala na utrzymanie moskitiery w czystości.

 MOSKITIERA DRZWIOWA
- na zawiasach
- przesowna

Moskitiera drzwiowa stosowana jest do zasłonięcia drzwi tarasowych oraz balkonowych. Drzwi moskitierowe wykonane z aluminiowego profila mocowane są za pomocą zawiasów, a do ich zamknięcia służy zamek magnetyczny. Moskitiera drzwiowa może zamykać się samoczynnie po zastosowaniu samozamykacza, co znacznie ułatwia użytkowanie. W standardzie montujemy siatkę z niepalnego włókna szklanego pokrytą poliestrem w kolorze szarym.
 
Warunki montażu moskitiery drzwiowej:
Moskitiery otwierane drzwiowe montujemy na zawiasach, co wymaga nawiercenia otworów w futrynie drzwi pod zawiasy oraz zamki magnetyczne
Minimalna szerokość ramy wystającej z muru (od zewnątrz) to 4 cm
Drzwi zakładamy wszędzie, gdzie mogą szczelnie przylegać do futryny
Istnieje techniczna możliwość wykonania moskitiery drzwiowej z przejściem dla zwierząt dzięki zastosowaniu pod poziomą poprzeczką zamiast siatki płyty poliwęglanowej.

 

 

Produkcja sprzedaż i naprawa  Moskitier Szczecin prawobrzeże