user_mobilelogo

 

Rolety tego typu charakteryzują się tym iż jej nowoczesna konstrukcja polega na naprzemiennym ułożeniu pasów materiałów, które są oddzielone przestrzenią przepuszczającą światło. Rolety dzień-noc to wyjątkowe połączenie funkcjonalności żaluzji i bogatej estetyki rolet materiałowych oraz delikatności zasłon.

 

Rolety tego typu możemy bez problemu zwinąć do kasety co daje nam możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna. Nowoczesny design pozwala na sterowanie naświetleniem pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety.Roleta Dzień/Noc zamontowana w słonecznym pomieszczeniu spełnia kilka funkcji jednocześnie. Odpowiednio dobrana kolorystyka i struktura materiału zdobi wnętrze, jednocześnie dozując ilość wpadającego światła od rozświetlonego do zacienionego, a także umożliwia grę światła i rzucanie nadających klimatu cieni na ściany i podłogi pomieszczenia.

 

Firma NoBis produkuje  rolety dzień-noc w wersji wolnowiszącej, jak i w wersji z prowadnicami, które zapewniają płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonych oknach.Roleta umieszczona jest w całości w estetycznej osłonie aluminiowej, co pozwala na szybki i mało inwazyjny jej montaż - także we wnękach okiennych. Szeroki wybór tkanin w bogatej palecie barw i dodatki zastosowane w roletach typu dzień-noc, takie jak aluminiowa osłona w kolorze tkaniny, ruchomy i oryginalny obciążnik tkaniny nadają wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Dzięki temu rolety dzień-noc doskonale pasują do wnętrz utrzymanych w klasycznym, jak nowoczesnym stylu.