user_mobilelogo

Rolety dachowe

 

Rolety dachowe to najlepszy i najbardziej funkcjonalny sposób osłony każdego okna dachowego wykonanego z drewna lub PVC. Rolety produkowane przez firmę NoBis charakteryzują się wyjątkową wysoką estetyką, trwałością oraz ergonomią i pasują do okien wszystkich producentów istniejących na rynku.

 

Estetyka rolet dachowych zapewniona jest przez bogatą kolekcję wzorów oraz kolorów materiałów tkanin oraz elementów wykończeniowych. Dodatkowo jakość wykonania kaset maskujących i prowadnic bocznych zapewnia ograniczenie do minimum przenikania światła slonecznego. Trwałość rolet dachowych wynika przede wszystkim ze sprawdzonych materiałów, z których są wykonane. Możliwość sterowania roletą zamontowaną na różnych wysokościach, niezawodny mechanizm samohamujący oraz płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie powodują, że korzystanie z naszych rolet jest bardzo łatwe i wygodne.

Istnieje możliwość doboru każdego koloru profili z palety Ral co daje nam wiele możliwości w ozdobie i wykończeniu wnętrz pomieszczeń.

 

Argumentem przemawiajacym za montażem rolet dachowych jest znaczna oszczędność energii elektrycznej i cieplnej. W sezonie letnim oszczędności wyrażają się poprzez zmniejszenie mocy koniecznej na chłodzenie pomieszczeń za pomocą wentylacji lub klimatyzacji. Zimą oszczędza się ciepło, gdyż rolety stanowią dodatkową barierę ochronną przed utratą ciepła.

 

NoBis Dekoracje okienne Szczecin prawobrzeże